LDSA 17. konference "Es dziedu" (2023)Asociācijas biedrus un visus interesentus aicinām uz 17. konferenci "Es dziedu" Dobelē!


Konferences sākums plānots piektdien, 18. augustā, plkst. 13.30 (reģistrācija no 13.00), noslēgums - svētdien, 20. augustā plkst. 15.00. Precīzāku plānu ar nodarbību laikiem nosūtīsim dalībniekiem, tuvojoties konferencei.

Turpināsim skaistas tradīcijas - no rītiem vingrosim kopā ar Līgu Kušneri, tiksimies ar personību - Latvijā un ārvalstīs bagātīgu pieredzi guvušo ansambļu dziedātāju Jāni Strazdiņu -, klausīsimies Antras Jankavas, Ivetas Aunītes, Lanas Burmistrovas un citās lekcijās, dalīsimies pieredzē savā starpā. Meistarklasēs šogad ar interesi vērosim Marikas Austrumas darbu ar jaunajiem dziedātājiem gan ansambļu, gan solodziedāšanas formātā. Savukārt sestdienas pēcpusdienā dosimies ekskursijā uz Dobeles pili un vakarā tiksimies piknikā pie Ķestermeža estrādes.

Konferences dalībnieki saņems apliecību par tālākizglītību 20 stundu apjomā. LDSA biedriem dalība ir bez maksas, ja samaksāta biedra nauda (25 EUR gadā). Dalība biedru audzēkņiem - 25 EUR, interesentiem - 50 EUR, Dobeles pašvaldības izglītības iestāžu pedagogiem - bez maksas.

Pieteikšanās līdz 31. jūlijam, AIZPILDOT ANKETU ŠEIT!
Uz tikšanos!

Konferences programma: